Máte dotaz? Volejte 777 63 00 42 nebo pište: nwtours@seznam.cz

O mně

Postupně jsem si začala čím dál více uvědomovat, že sedavé zaměstnání a pasivní způsob života se velmi negativně podepisují na mé celkové vitalitě. Došlo mi, že pokud něco u sebe nezměním, mohou se velmi brzy dostavit i první zdravotní komplikace.

 

Tehdy mi přišlo na mysl vrátit se k nordic walking, jenž byl moji oblíbenou aktivitou před tím, než mne zavalily mateřské a rodinné povinnosti.  Začala jsem tedy znovu chodit na vycházky. Vzala hole do rukou a postupně si přidávala kilometry a osvěžovala si správnou techniku. 

Že bych se mohla stát instruktorkou nordic walking mne napadlo ještě o něco později, konkrétně v roce 2020, kdy jsem absolvovala základní dvoudenní kurz u Českomoravské Federace Nordic Walking, který mi přinesl spoustu nových a zajímavých poznatků i zkušeností.

O tři roky později, na podzim 2023 se mi podařilo pro tento sport získat akreditaci MŠMT, tedy ještě mnohem více informací i praktických rad, které zkouším sama na sobě, a dále je předávám svým klientům.  

 

Kromě pobytu v přírodě, ráda navštěvuji méně i více známá místa po celé České republice a studuji jejich historii, sháním různé informace a zajímavosti. Rozhodla jsem se tedy tyto dvě oblasti spojit a nabídnout tak milovníkům nordic walking zajímavé trasy pro soukromé i veřejné akce.  

V současné době organizuji, kromě těchto poznávacích a tréninkových aktivit spojených s historií, také výukové lekce a vycházky různé délky i náročnosti. Na své si tedy přijdou jak úplní začátečníci, tak i méně zdatní, lidé starší či mladší. Zkrátka všichni, kteří mají rádi pobyt v přírodě a chtějí udělat něco pro své zdraví.   

 

Mým cílem je nejen pomáhat, ale i přinášet našim klientům nezapomenutelné zážitky, radost z pohybu a dobrý pocit plynoucí z toho, co pro sebe dělají.

 

Vynasnažím se, aby naše akce patřily neustále k těm, na které budete velmi rádi vzpomínat.

 

Jana Sedláčková

 

 

 

 

  

Zpět do obchodu