Máte dotaz? Volejte 777 63 00 42 nebo pište: nwtours@seznam.cz

O mně

Svůj pracovní den trávím obvykle v kanceláři a u počítače. Po příchodu domů na mne čekají, stejně jako na většinu z nás, další, rodinné povinnosti. Vyhradit si pravidelně čas jen pro sebe, ve kterém bych se mohla věnovat nějakému sportu, se mi dlouhou dobu nedařilo. 

Postupně jsem si začala čím dál více uvědomovat, že sedavé zaměstnání a pasivní způsob života se velmi negativně podepisují na mé celkové vitalitě. Došlo mi, že pokud něco u sebe nezměním, mohou se velmi brzy dostavit i první zdravotní komplikace.

 

Tehdy mi přišlo na mysl vrátit se k Nordic Walking, jenž patřil k mým oblíbeným sportům před několika lety. Začala jsem tedy znovu chodit na vycházky. Vzala hole do rukou a postupně si přidávala kilometry a osvěžovala si správnou techniku. 

Že bych se mohla stát instruktorkou Nordic Walking mne napadlo až později. Absolvovaný dvoudenní kurz u Českomoravské federace Nordic Walking, mi přinesl spoustu nových a zajímavých informací, dalších poznatků i zkušeností.

 

Kromě pobytu v přírodě, ráda navštěvuji méně i více známá místa po celé České republice a studuji jejich historii, sháním různé informace. Rozhodla jsem se tedy tyto dvě oblasti spojit a nabídnout tak svým klientům zajímavé trasy pro soukromé i veřejné akce.  

V současné době organizuji, kromě těchto poznávacích a tréninkových aktivit spojených s historií, také výukové lekce a vycházky různé délky i náročnosti. Na své si tedy přijdou jak úplní začátečníci, tak i méně zdatní, lidé starší či mladší. Zkrátka všichni, kteří mají rádi pobyt v přírodě a chtějí udělat něco pro své zdraví.   

 

Mým cílem je nejen pomáhat, ale i přinášet našim klientům nezapomenutelné zážitky, radost z pohybu a dobrý pocit plynoucí z toho, co pro sebe dělají.

 

Vynasnažím se, abychom pro Vás stále připravovali zajímavé akce, na které budete velmi rádi vzpomínat.

 

Jana Sedláčková