Máte dotaz? Volejte 777 63 00 42 nebo pište: nwtours@seznam.cz

Jednodenní Nordic Walking akce (6 - 8 hodin)

Tento druh akce je vhodný zejména pro ty z Vás, kteří rádi podnikáte delší výlety nebo si chcete dát více do těla. Pokud se Vám líbí Nordic Walking a nevadí Vám celodenní chůze, přijměte naše pozvání a vydejte se s námi na výlet s holemi v ruce. 

 

POPIS:
Udělejte si čas jen pro sebe a vydejte se s námi na výlet do přírody.  Půjdeme po trase, která nás zavede na historicky či jiným způsobem zajímavá místa. Povíme si také ty nejdůležitější informace a data o nich. 

Zaměříme se hlavně na duševní odpočinek a možnosti Vašeho těla. Cílem tohoto programu není jen ujít velkou vzdálenost. Orientujeme se zejména na správné střídání fyzické aktivity s oddychovou, díky němuž po větší zátěži regenerujete, a zároveň získáváte novou energii. 
Na úvod se seznámíme s programem a poté se vydáme společně na cestu. Součástí akce je i několik zastávek na relaxaci, fotografování či občerstvení.

Výlety obvykle připravujeme tak, abychom začínali a končili ve stejné lokalitě. V případě jednosměrné trasy naplánujeme takové cílové místo, ze kterého je zajištěno dobré dopravní spojení zpět do výchozího bodu.

Program počítá již s tím, že účastníci mají s Nordic Walking aktivitou alespoň základní zkušenosti rádi chodí na delší vzdálenosti. Nicméně, dříve, než se vydáme na cestu, připomeneme si pomocí krátké instruktáže správné techniky Nordic Walking, zejména používání holí a zapojení svalů. Program ukončíme krátkým zhodnocením celého dne a protažením svalových skupin, které dostanou zcela jistě zabrat.

 

PROGRAM OBSAHU
Teoretická příprava: krátké připomenutí techniky Nordic Walking, správný postoj, držení těla a používání holí, příprava na výlet
• Praktická část: trasa dle programu, závěrečný strečink

 

DETAILY PROGRAMU:
Délka trvání:
• přibližně 6 - 8 hodin (rozcvičení ca 15 minut, výlet po naplánované trase 5,5 - 7,5 hodin včetně zastávek, závěrečný strečink)

Lokalita:

• lekce realizujeme momentálně ve Středočeském kraji (Kladensko a Rakovnicko) a v Praze
• nabídku programu v jiné lokalitě zpracujeme na základě Vašeho požadavku

Délka a obtížnost trasy:
• dle lokality, přibližně 12 - 24 km
• obtížnost: středně těžká až těžká

Sezónnost a počasí:

• celoroční
• při nepříznivém počasí doporučujeme zateplené nepromokavé oblečení v několika vrstvách (termoprádlo, tričko, mikina, nepromokavá bunda či vesta ..), nicméně nebude-li se Vám při špatném počasí chtít ven, výměna termínu je možná 

Počet osob:

• veřejné lekce: max. 10 osob / 1 skupina
• soukromé lekce: dle dohody

Zdravotní stav:

• příznivý zdravotní stav – program je přizpůsoben aktuálnímu zdravotnímu stavu a možnostem jednotlivých účastníků

Poznámka:

• detailní informace k programům zasíláme společně s potvrzením objednávky nebo při závazné rezervaci termínu

 

_____________________________________

OBJEDNAT PROGRAM MŮŽETE ZDE:
Jednodenní Nordic Walking výlet jen pro Vás
nebo sledujte 
Aktuální nabídku veřejných akcí 

 

Zpět do obchodu