Máte dotaz? Volejte 777 63 00 42 nebo pište: nwtours@seznam.cz
Neohodnoceno

Jednodenní Nordic Walking výlet jen pro Vás

Tento druh akce je vhodný zejména pro ty z Vás, kteří rádi podnikáte delší výlety nebo si chcete dát více do těla. Pokud se Vám líbí Nordic Walking a nevadí Vám celodenní chůze, přijměte naše pozvání a vydejte se s námi na výlet s holemi v ruce

Chci dárkový voucher
Zvolte počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 500 Kč 1 500 Kč 1 800 Kč 1 800 Kč 2 000 Kč 2 000 Kč 2 250 Kč 2 250 Kč 2 400 Kč 2 400 Kč od 1 500 Kč

POPIS:

Udělejte si čas jen pro sebe a vydejte se s námi na výlet do přírody.  Půjdeme po trase, která nás zavede na historicky či jiným způsobem zajímavá místa. Povíme si také ty nejdůležitější informace a data o nich. 

Zaměříme se ale zejména na duševní odpočinek a možnosti Vašeho těla. Cílem tohoto programu není jen ujít velkou vzdálenost. Orientujeme se zejména na správné střídání fyzické aktivity s oddychovou, díky kterému, po větší zátěži, regenerujete a zároveň získáváte novou energii. 
Na úvod se seznámíme s programem a poté se vydáme společně na cestu. Součástí akce je i několik zastávek na relaxaci, fotografování či občerstvení.

Výlety obvykle připravujeme tak, abychom začínali a končili ve stejné lokalitě. V případě jednosměrné trasy naplánujeme takové cílové místo, ze kterého je zajištěno dobré dopravní spojení zpět do výchozího bodu.

Program počítá již s tím, že účastníci mají s Nordic Walking aktivitou alespoň základní zkušenosti rádi chodí na delší vzdálenosti. Nicméně, dříve, než se vydáme na cestu, připomeneme si pomocí krátké instruktáže správné techniky Nordic Walking, zejména používání holí a zapojení svalů. Program ukončíme krátkým zhodnocením celého dne a protažením svalových skupin, které dostanou zcela jistě zabrat.

 

PROGRAM OBSAHUJE:
Teoretická příprava: krátké připomenutí techniky Nordic Walking, správný postoj, držení těla a používání holí, příprava na výlet
Praktická část: trasa dle programu, závěrečný strečink

 

DETAILY PROGRAMU:
Délka trvání:
• přibližně 6 - 8 hodin (trénink ca 15 minut, výlet po naplánované trase 5,5 - 7,5 hodin včetně zastávek)

Lokalita:
• lekce realizujeme momentálně ve Středočeském kraji (Kladensko a Rakovnicko) a v Praze
• nabídku programu v jiné lokalitě zpracujeme na základě Vašeho požadavku

Délka a obtížnost trasy:
• dle lokality, přibližně mezi 12 - 24 km
• obtížnost: středně těžká až těžší

Sezónnost a počasí:
• celoroční
• při nepříznivém počasí doporučujeme zateplené nepromokavé oblečení v několika vrstvách (termoprádlo, tričko, mikina, nepromokavá bunda či vesta ..), nicméně nebude-li se Vám při špatném počasí chtít ven, výměna termínu je možná  

Počet osob:
• záleží na Vás, pro lepší efekt doporučujeme max. 6 osob / 1 skupina

Zdravotní stav:
• příznivý zdravotní stav – program je přizpůsoben aktuálnímu zdravotnímu stavu a možnostem jednotlivých účastníků

Poznámka:
• na požádání zapůjčíme NW hole za poplatek: 70,- Kč / 1 pár holí / 1 osoba
• detailní informace o místě setkání, trase, vhodném oblečení apod. Vám zašleme společně s potvrzením objednávky nebo při rezervaci termínu

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení